Blog

Nasze szkolenie dla specjalistów o transpłciowości. Marzec 2022 Warszawa

15 sierpnia 2022

Nasze szkolenie dla specjalistów o transpłciowości. Marzec 2022 Warszawa

Już po! Pierwsza edycja naszego szkolenia✅ dobiegła końca…wracamy do domu…zmęczeni, ale niezwykle szczęśliwi z podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem ze wspaniałymi specjalistami zdrowia psychicznego. Już wiemy, że musimy zrobić nie tylko drugą edycję, ale i kolejne, pogłębione szkolenie, bo wzbudziliśmy ciekawość i głód wiedzy w naszych słuchaczach. To był zaszczyt dla Was występować Moi Drodzy!

Dziękujemy za Wasze oceny szkolenia – 6/6 🙂

Dziękujemy i pozdrawiamy
❤🏳️‍⚧️❤🏳️‍⚧️❤🏳️‍⚧️❤🏳️‍⚧️❤🏳️‍⚧️❤🏳️‍⚧️
Agnieszka Rynowiecka
Anna Kępczyńska-Nyk
Anna Maria Jastrząb
Ewelina Rubaj-Wiater
Edyta Baker
Ewelina Negowetti
Fraszka Edukacyjna
Piotr Jacoń

Zapisy na nowe szkolenie we wrzesniu i grudniu 2022 (link do szkolenia): https://forms.gle/8N8pWbRVyBAtCUr39